Додому   Контакти   Мапа сайту
29.02.2016  
   
 
  Пошук  
 
Головна >> Соціально-економічний розвиток міста >> Найбільш перспективні напрямки...
  Найбільш перспективні напрямки розвитку бізнесу в місті Славутичі

За останні роки після закриття ЧАЕС, у місті спостерігається стійка тенденція економічного росту, про що свідчить збільшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності, зростання промислового виробництва, існуюча динаміка відтворення трудових ресурсів, високі показники по залученню інвестицій, наявність сучасної науково-технічної бази і наукового потенціалу.

Основні напрямки розвитку бізнесу в Славутичі за результатами опитування підприємців та населення.

За оцінками експертів найбільш ймовірним варіантом подальшого розвитку міста може стати модель, заснована на комбінуванні таких точок економічного росту:

1. Розвиток бізнесу по виробництву товарів та послуг у рамках "Спеціальної економічної зони "Славутич"

Відповідно до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Славутич" спеціальний пільговий податковий режим для суб’єктів СЕЗ буде діяти до 2020 року.

Для Славутича розвиток спеціальної економічної зони є одним із пріоритетних стратегічних напрямків розвитку економіки міста, в сфері виробництва.

2. Розвиток бізнесу в Славутичі пов’язаний з виконанням робіт на Чорнобильській АЕС, об’єкті "Укриття" та в 30-км зоні відчуження

На протязі останніх декількох років Славутич перетворився в міжнародний центр співробітництва. У Славутичі працюють експерти, які є представниками Європейської громадськості, країн "великої сімки" та беруть участь в міжнародних проектах.

Українські компанії залучаються в основному як субпідрядні організації до міжнародних консорціумів, що виконують проектні, інжинірингові, будівельно-монтажні роботи, роботи з налагодження устаткування тощо.

3. Розвиток малого і середнього бізнесу в сфері виробництва товарів та послуг для населення

НАЙБІЛЬШ ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ В МІСТІ СЛАВУТИЧІПідприємницький сектор може стати ключовим фактором розвитку міста, що забезпечує зайнятість населення та формує дохідну частину міського бюджету.

Реальним потенціалом розвитку малого і середнього бізнесу є ріст обсягів споживання товарів та послуг, висока платоспроможність населення міста. За умови підвищення якості, розширення асортименту, впровадження нових форм обслуговування можливе збільшення показників по товарообігу, обсягу реалізації платних послуг населенню.

Проведене соціологічне опитування населення показує, що жителі міста готові оплачувати додаткові послуги, за умови розширення асортименту та підвищення якості товарів і послуг.


 
 
 
Календар подій
Всі події
  Зміст розділу
Рейтинг соціально-економічного розвитку м. Славутича
Найбільш перспективні напрямки розвитку бізнесу в м. Славутич
Підсумки соціально-економічного розвитку міста
Програми міста
Cоціальні проекти м. Cлавутич в сфері соціально-економічного розвитку 1996-2013 роки
  Підписка  

© 2004 Комунальне підприємство
"Агентство з розвитку бізнесу в м. Славутич”

Проект створений за підтримкою
Міністерства торгівлі та промисловості Великобританії