Паспорт міста

Славутич - місто нового зразка. Йому виповнилося 26 років. Особливо як для історії це зовсім юний вік. Сьогодні Славутич розраховує на нову економічну основу свого соціального розвитку. Мало де в Україні ви знайдете такі школу мистецтв, палац дитячої творчості, бібліотечно-інформаційний центр, дитячі садочки, школи, ліцеї, спортивні споруди, а тепер вже й вищі учбові заклади.

Славутич розташований на лівому березі Дніпра в 50 км від Чернігова, 200 км від Києва, 12 км від кордону з Білорусією й 100 км від кордону з Росією. Адміністративно, місто відноситься до Київської області, географічно- розташоване на території Чернігівської області.


Славутич має залізничне та автомагістральне сполучення з Білорусією , Черніговом та Києвом, які, у свою чергу, мають сполучення з усіма основними містами України, Білорусії та Росії.


Будівництво міста Славутича здійснювалося відповідно до Постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 02.10.86р. № 1179 "Про будівництво нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їх сімей".


При забудові міста використані найбільш успішні проекти житлових будинків та цивільних споруд 8 колишніх радянських республік, що додало забудові кожного комплексу міста національний колорит.


Загальна площа міста складає 2082,4 га.


Населення міста Славутича становить біля 25 тисяч осіб 49 національностей. Середній вік жителів - 30 років. Кожен третій житель - дитина до 16 років.


 
Історія міста
Символіка міста
Карта міста
Cтатут міста та кодекс етики