Додому   Контакти   Мапа сайту
29.02.2016  
   
 
  Пошук  
 
Головна >> Партнери >> Українська Асоціація Бізнес Інкубаторів та Інноваційних Центрів
  Українська Асоціація Бізнес Інкубаторів та Інноваційних Центрів

Українська Асоціація Бізнес Інкубаторів та Інноваційних ЦентрівУкраїна, м. Київ вул. Софіївська 20/21, оф.15

Телефон: +38 (044) 278-38-24, Факс: +38 (044) 279-61-58

e-mail: [email protected]

Веб-Сайт

Мета асоціації: сприяння практичній реалізації програм розвитку підприємництва шляхом створення та підтримки діяльності бізнес-інкубаторів, технопарків, центрів підтримки підприємництва та інших структур інноваційного типу.

Про асоціацію:

В Асоціації нараховується 58 юридичних та 110 фізичних осіб, в тому числі 7 іноземних членів. Це структури сприяння розвитку підприємництва у всіх регіонах України, керівники структур підтримки МСП, успішні підприємці, наукові працівники та зарубіжні консультанти.

УАБІІЦ має практичний досвід створення та розвитку бізнес-інкубаторів, центрів підтримки підприємництва в Україні, розвинуті міжнародні звязки, досвід організації і проведення конференцій та семінарів на міжнародному рівні.

Асоціація має багаторічний досвід в організації і проведенні тренінгів. Тренінговий центр УАБІІЦ нараховує більш ніж 60 підготовлених тренерів, з яких 23 отримали міжнародну акредитацію. Розроблено більш ніж 35 тренінгових програм для секторів МСП та НДО.

Асоціацією розроблена та впроваджена модель мережевої кооперації членів Асоціації, а також моніторингу діяльності бізнес-інкубаторів та центрів підтримки підприємництва. Сучасний рівень організаційного та фінансового менеджменту УАБІІЦ підтверджено аудиторською перевіркою.

За період діяльності Асоціації при фінансовій підтримці Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міжнародного фонду "Відродження" в рамках програм Інституту "Відкрите суспільство", Міжнародного фонду "Євразія" були реалізовані проекти на суму, що перевищує 820 тис. дол. США.

В рамках програм Асоціації, спрямованих на створення та розвиток структур підтримки бізнесу, була надана фінансова і методична підтримка більш ніж 20 проектам в 17 регіонах України. Організовано та проведено навчання більш ніж 200 представників і персоналу структур підтримки підприємництва. До навчання залучались провідні спеціалісти з Польщі, Німеччини, Франції, США, Бельгії, Люксембурга. 60 осіб пройшли стажування та навчання в США, Польщі, Німеччині, Франції, Китаї.


 
 
 
Календар подій
Всі події
  Зміст розділу
Славутицька міська громадська організація "Лабораторія малого бізнесу"
Асоціація БІ та ІЦ
Фонд підтримки підприємництва
Міська громадська організація "Центр розвитку громади"
  Підписка  

© 2004 Комунальне підприємство
"Агентство з розвитку бізнесу в м. Славутич”

Проект створений за підтримкою
Міністерства торгівлі та промисловості Великобританії