Додому   Контакти   Мапа сайту
29.02.2016  
   
 
  Пошук  
 
Головна >> Грантовий Проект Європейської Комісії в м.Славутич >> Майстер-клас для представників...
  Майстер-клас для представників бюджетних установ міста Славутича в рамках реалізації демонстраційного Грантового проекту

Європейська комісія вітає Славутицьку громаду з перемогою на шляху до створення енергоефективного європейського міста!

Майстер-клас для представників бюджетних установ міста Славутича в рамках реалізації демонстраційного Грантового проектуМайстер-клас для представників бюджетних установ міста Славутича в рамках реалізації демонстраційного Грантового проекту20 травня 2015 року в конференц-залі міського методичного центру відділу освіти м.Славутича відбувся Майстер-клас для представників бюджетних установ міста Славутича в рамках реалізації демонстраційного Грантового проекту "Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об’єктів бюджетної сфери".


Метою Майстер-класу було визначення основних проблем та перешкод щодо раціонального використання енергоресурсів в бюджетних установах міста Славутича. Модератором майстер-класу виступила завідуюча міським методичним центром відділу освіти виконкому м. Славутича Арина Старовойтова.


Захід розпочався сесією знайомств, під час якої 20 представників бюджетних установ галузі освіти, спорту та культури виробили спільні правила командної роботи на Майстер-класі, обговорили власні очікування від заходу.


Далі присутні ознайомилися із метою, термінами, виконавцями, загальним бюджетом та очікуваними результатами Грантового проекту. По завершенні презентації проекту, розпочався теоретичний блок Майстер-класу, де в ході активної навчальної дискусії представники бюджетних установ обговорили основні поняття, зміст, нормативно-правову базу енергозбереження на муніципальному рівні, переглянули навчально-пізнавальний фільм "Добре світло". Жвавий обмін думок відбувся щодо розрізнення понять "енергозбереження" та "енергоефективність", питання важливості для громади міста Славутича амбітних цілей, покладених в започатковану Європейською комісією Угоду мерів. Спільно усвідомили, що українці вже зробили свій вибір – європейський шлях розвитку, а отже для всіх нас це означає, що ми обрали європейські цінності, і важливе місце серед них займає ощадливе ставлення до енергетичних ресурсів країни.


Після невеликої перерви на каву, відбувся воркшоп "Проблеми в сфері споживання енергоресурсів в бюджетних установах", який розпочався переглядом відео сюжету з програми "Шлях до Європи" Івано-франківського обласного телебачення, що проілюстрував досвід міста Долина із запровадження енергоощадних технологій. Учасники воркшопу обговорили чому енергоефективність важлива, зробили SWOT-аналіз енергозбереження в бюджетній установі на сучасному етап, склали орієнтовний план заходів з енергозбереження, вказавши першочергові заходи (рішення) органів влади та адміністрацій бюджетних установ міста щодо енергозбереження. Під час презентації результатів воркшопу найбільше зацікавлення викликали пропозиції учасників щодо ресурсів та заходів з мотивації, які необхідні бюджетним установам для ефективного впровадження заходів з енергозбереження. Презентація роботи груп показала основні проблеми та перешкоди, що заважають раціональному використанню енергоресурсів в бюджетних установах Славутича.


Майстер-клас для представників бюджетних установ міста Славутича в рамках реалізації демонстраційного Грантового проектуОстанній блок Майстер-класу мав назву "Енергетичний менеджмент в бюджетній установі". Керівники бюджетних установ, присутні на Майстер-класі, змогли у дискусійних групах обговорити наступне: що таке енергоменеджмент, якими мають бути енергозберігаючі заходи, як просувати політику енергозбереження на місцевому рівні, якими можуть бути комплексні заходи щодо формування екологічної свідомості славутичан.


На завершення усі присутні отримали корисні інформаційно-методичні матеріали, обмінялися думками щодо результатів командної роботи під час Майстер-класу та зазначили, що такі зустрічі є необхідними для забезпечення сталого демонстраційного ефекту, розповсюдження передового досвіду в сфері раціонального використання енергоресурсів, проведення подальшої кампанії по формуванню екологічної свідомості славутичан.Європейська комісія вітає Славутицьку громаду з перемогою на шляху до створення енергоефективного європейського міста!


 
 
 
Календар подій
Всі події
  Зміст розділу
ПРЕС-РЕЛІЗ "Славутич продовжує реалізацію стратегії створення енергетично незалежного та енергоефективного європейського міста!"
Оголошення про набір персоналу
Європейська комісія вітає Славутицьку громаду з перемогою на шляху до створення енергоефективного європейського міста!
ПРЕС-РЕЛІЗ "Європейський Союз надає підтримку Славутичу в реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку"
Європейський союз навчить Славутич заощаджувати!
Інформація про хід реалізації проекту
Оголошення про набір персоналу!
Європейський союз об’єднує досвід різних країн для підвищення ефективності реалізації енергоефективних проектів
Прес-реліз "Залучаємо керівників бюджетних установ міста Славутича до раціонального використання енергоресурсів"
Програма Майстер-класу для представників бюджетних установ міста Славутича в рамках реалізації демонстраційного Грантового проекту
Команда підтримки демонстраційних проектів Угоди мерів зміцнює потенціал реалізації проектів Європейського Союзу
Майстер-клас для представників бюджетних установ міста Славутича в рамках реалізації демонстраційного Грантового проекту
ОГОЛОШЕННЯ (Увага підприємцям-постачальникам та виробникам!)
ОГОЛОШЕННИЯ (До уваги славутичан!)
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ХІД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ
Увага підприємцям-постачальникам та виробникам!
Славутич долучається до великої європейської сім’ї
Cлавутицька команда проекту європейської комісії продовжує здобувати практічні знання
Інформація про хід реалізації проекту європейської комісії
Iнформація про хід реалізації проекту європейської комісії.
Продовжено збір пропозицій для створення Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості
УВАГА представникам теле-радіо компаній, творчих студій та рекламних агентств!
За підтримки Європейського Союзу у Славутичі буде створено Департамент енергоменеджменту.
Визначено переможця у конкурсі-запиті цінових пропозицій на розробку навчальних матеріалів для телевізійної соціальної реклами
Iнформація про хід реалізації проекту європейської комісії
Відвідування технічного тренінгу з теплової модернізації будівель, у місті Миргород
Євроексперт оцінює роботу міста Славутич
Інформація про хід реалізації проекту європейської комісії
Практичний Тренінг від команди підтримки ЄС "Угода мерів: Демонстраційні проекти" щодо проведення закупівель
Грантовий Проект Європейської Комісії – ще один крок до створення енергетично незалежного та енергоефективного європейського Славутича!
ПОВІДОМЛЕННЯ
  Підписка  

© 2004 Комунальне підприємство
"Агентство з розвитку бізнесу в м. Славутич”

Проект створений за підтримкою
Міністерства торгівлі та промисловості Великобританії