Додому   Контакти   Мапа сайту
29.02.2016  
   
 
  Пошук  
 
Головна >> Паспорт міста
  Паспорт міста

Славутич - місто нового зразка. Йому виповнилося 26 років. Особливо як для історії це зовсім юний вік. Сьогодні Славутич розраховує на нову економічну основу свого соціального розвитку. Мало де в Україні ви знайдете такі школу мистецтв, палац дитячої творчості, бібліотечно-інформаційний центр, дитячі садочки, школи, ліцеї, спортивні споруди, а тепер вже й вищі учбові заклади.

Славутич розташований на лівому березі Дніпра в 50 км від Чернігова, 200 км від Києва, 12 км від кордону з Білорусією й 100 км від кордону з Росією. Адміністративно, місто відноситься до Київської області, географічно- розташоване на території Чернігівської області.


Славутич має залізничне та автомагістральне сполучення з Білорусією , Черніговом та Києвом, які, у свою чергу, мають сполучення з усіма основними містами України, Білорусії та Росії.


Будівництво міста Славутича здійснювалося відповідно до Постанови ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 02.10.86р. № 1179 "Про будівництво нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їх сімей".


При забудові міста використані найбільш успішні проекти житлових будинків та цивільних споруд 8 колишніх радянських республік, що додало забудові кожного комплексу міста національний колорит.


Загальна площа міста складає 2082,4 га.


Населення міста Славутича становить біля 25 тисяч осіб 49 національностей. Середній вік жителів - 30 років. Кожен третій житель - дитина до 16 років.


 
  Історія міста
  Детальніше
  Символіка міста
  Детальніше
  Карта міста
  Детальніше
  Cтатут міста та кодекс етики
  Детальніше
 
 
Календар подій
Всі події
  Зміст розділу
Історія міста
Символіка міста
Карта міста
Cтатут міста та кодекс етики
  Підписка  

© 2004 Комунальне підприємство
"Агентство з розвитку бізнесу в м. Славутич”

Проект створений за підтримкою
Міністерства торгівлі та промисловості Великобританії